Kim jesteśmy jako firma

Jesteśmy pasjonatami psów i zdrowego stylu życia dla naszych pupili. Nasza firma powstała z myślą o tym, aby dostarczyć najlepszej jakości karmę dla psów na rynek. Dlatego też współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, którzy gwarantują wysoką jakość swoich produktów.

W krótkim czasie zamierzamy stworzyć szeroką ofertę nie tylko karm suchych i mokrych, ale także przysmaków, suplementów i akcesoriów dla psów. Zależy nam na tym, aby nasze produkty były dostępne dla każdego psa, niezależnie od wieku, rasy czy wielkości. Dlatego też zamierzamy oferować bogaty wybór produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego PsiaUczta?

Jesteśmy pasjonatami zdrowego stylu życia naszych pupili, dlatego PsiaUczta spełnia najwyższe rynkowe standardy karmy dla psów. Wyróżnia nas m.in.:

  • produkcja naszej karmy realizowana jest w procesie „Freshtrusion”
  • transport surowców dokonywany jest w wagonach chłodniczych
  • mięso wykorzystywane do produkcji karmy jest delikatnie gotowane w temperaturze 82 stopni, a następnie na piecu w temperaturze maksymalnie 100 stopni – w ten sposób chronimy zawarte w mięsie białko i wartości odżywcze, a także wzmacniamy smak i strawność samego pokarmu
  • w produkcji wykorzystywane są oleje z surowców mięsnych o wilgotności 0,14% w jakości human grade
  • karma konserwowana jest w sposób naturalny przy wykorzystaniu wyciągu z rozmarynu, dodawanego do do sosu, którym powlekana jest karma
  • w procesie produkcyjnym wykorzystywana jest technologia extruder thermal twin:
  • oglądnij webinar i dowiedz się dlaczego właśnie Psia Uczta:

Karma za 0 zł

Jesteśmy pasjonatami zdrowego stylu życia naszych pupili, dlatego chcemy, żeby najwyższej jakości karma jaką jest PsiaUczta była dostępna dla każdego psiego opiekuna. W tym celu dla naszych klientów i partnerów stworzyliśmy unikatowy system afiliacyjny. Korzystając z naszych jakościowych produktów i rekomendując je innych właścicielom psów, karmę dla swojego pupila możesz mieć całkowicie za darmo.

Ostatnio dodane

Znajdź nas

Nasza misja

„Tworzyć zdrowe, smakowite i wartościowe produkty dla psów, wzmacniając więź między właścicielami a ich pupilami, a jednocześnie promując zrównoważony rozwój i wspierając społeczność pasjonatów zwierząt.”